مطالب تخصصی و خواندنی
تبلیغات در گوگل چیست ؟
پیج رنگ و بک لینک
پی پال چیست
مستر و کارت اعتباری چیست
دبیت کارت چیست
افتتاح اکانت پاي پل
افتتاح اکانت پرفکت
لیسانس آنتی ویروس چیست
ویزا کارت چیست
خرید از سایت های چینی
خرید از سایت های خارجی
فارکس چیست
مفاهیم فارکس
بک لینک چیست ؟
پی پال چیست
هاست و دامین چیست
 
تبلیغات
بازی آنلاین فکری و فضایی

 

 
 
 
 
 

تاثیر بک لینک در پیج رنک گوگل،اهمیت پیج رنک

پیج رنک گوگل
بک لینک چیست ؟
به پیوندهایی ( لینک ) گفته میشود که سایتهای دیگر به یک سایت میدهند .گوگل اهمیت زیادی برای چنین پیوندهایی قائل است به خصوص اگر سایت لینک دهنده از اعتبار و محبوبیت بالایی برخوردار باشد .
آیا لینک دادن به سایت هایی با page rank بالا باعث افزایش پیج رنک سایت ما خواهد شد ؟
خیر، اگر چه منطقی میرسد که قرار دادن لینک سایتهای پربازدید و معتبر در سایت باعث افزایش پیج رنک شود ولی موتورهای جستجو برای جلوگیری از تقلب و سوء استفاده هیچ گونه امتیاز و بهایی برای این گونه پیوند ها قائل نیستند . به عبارت دیگر مهم نیست که شما لینک چه سایتی را در سایت خود قرار داده اید ، مهم این است که وب سایتهایی که شما را لینک کرده اند تا چه اندازه معتبر و چه تعداد هستند . برای واضح تر شدن این موضوع تصویر بالا را نگاه کنید . مواردی که با شماره 6 مشخص شده اند ، تفاوتی با موارد شماره 7 ندارند هرچند که سایتهای شماره 7 لینک خروجی بیشتری ( و سایت بزرگتری ) در خود دارند .
تاثیر تعداد بک لینک ها در رنک سایت چگونه است ؟
به موارد 2 و 3 دقت کنید . لینک ورودی به شماره 3 از وب سایتی با پبج رنک بالاتر صورت گرفته است ولی تعداد بک لینک ها به سایت شماره 2 بیشتر است و به همین سبب پیج رنک بالاتری دارد !! . اینکه این امتیاز بندی چگونه و به چه صورت توسط گوگل تعیین میشود مشخص نیست همچنین تغییر ساختار الگوریتم رنک دهی پس از مدتی تغییر میکند که خود باعث پیچیده تر شدن این موضوع میشود . به هرترتیب تعداد و رنک سایتهایی که به شما لینک داده اند بسیار مهم هستند . هر چه تعداد بک لینک ها بیشتر و از طرف سایتهای معتبر تر باشد ، گوگل رنک بالاتری به سایت اختصاص خواهد داد .
لینک خوب کدام است ؟
فرض کنید وب سایت شما در زمینه فن آوری اطلاعات فعالیت دارد ، بهتر است لینک شما با کلماتی نطیر فن آوری اطلاعات ، آی تی و یا زمینه کاری شما مثل طراحی شبکه ، راه اندازی شبکه و ... ثبت شود . از به کار بردن کلماتی چون " کلیک کنید" ، " اینجا " و غیره خود داری کنید . برای گوگل و در کل موتورهای جستجو مهم است که سایت شما با چه کلماتی لینک شده است .
تعداد لینک های خروجی چه تاثیری بر پیج رنک سایت دارد ؟
به نظر نمیرسد که قرار دادن لینک سایتهای دیگر تاثیر منفی بر رتبه سایت داشته باشد ، اما قرار دادن لینک سایتهای بدون محتوی و یا سایتهایی که از محتوی غیر اخلاقی و نظیر آن برخوردار باشند و همچینن افراط در این کار ممکن است باعث کاهش رتبه یک سایت در گوگل شود .
با چه وب سایتهایی ( از نظر محتوی ) تبادل لینک داشته باشیم ؟
گوگل پس از آنالیز یک سایت ، از نوع فعالیتهای بک سایت کاملا آگاه میشود . فرض کنید فعالیت سایت شما در زمینه فن آوری اطلاعات باشد ، منطقی به نظر نمیرسد که بک لینک شما در سایت آموزش آشپزی قرار گیرد ، گوگل این لینک ها را به عنوان پیوندهای تبلیغاتی در نظر میگیرد و بدیهی است که ارزش و اعتبار آن قابل مقایسه با پیوندهای مرتبط و همکار نیست .
تاثیر پیج رنک در جستجوی گوگل چیست ؟
اگر در گوگل به دنبال واژه های تخصصی و جزئی بگردید ( تلوزیون xyz مدل t12 21 اینچ ) نقش سئو بسیار بیشترو پر رنگ تر از پیج رنک است . هر چه واژه های جستجو شده کلی تر و عمومی تر باشد اهمیت پیج رنک بیشتر خواهد بود . همچنین اگر در نتایج یک جستتجو دو صفحه از نظر سئو شرایط یکسانی داشته باشند ( که البته بعید به نظر میرسد ) صفحه ای که دارای پیج رنک بالاتری است قبل از صفحه دیگر نمایش داده میشود .

 
 
 
 

 

 

 

 

 

     
درگاه پرداخت پی پال
خريد paypal
خريد با شما پرداخت با ما
  افزايش رتبه در الکسا  گوگل
خرید بک لینک
خرید گوگل پلاس و لایک
خرید انواع هاست و دامین
خرید لیسانس بازی و نرم افزار
تبلیغات در گوگل و دیگر سایتها
خرید سخت افزار کامپیوتر
پذیرش انواع سفارشات
پرداخت بوسیله مسترکارت
خرید از سایت های چینی
تماس با ما
پشتیبانی آنلاین در سایت پی پال پی
 
خرید از سایت ها چینی
خرید آنلاین از alibaba
خرید از aliexpress
خرید از chinabuye
خرید از سایت tinydeal
خرید از chinavasion
خرید از geekbuying
خرید از madeinchina
خرید از -made-in-china
 

Copyright (C) 2007-2020 PayPalPay.com All rights reserved
کلیه حقوق سایت پی پال پی متعلق به تیم {پی پال پی} می باشد . طبق قوانین کپی رایت هرگونه نسخه برداری و کپی از محتواي سایت ممنوع می باشد
  | دانلود رایگان عکس | بازی آنلاین فضایی | خرید مبلمان و تختخواب  | پارس نایس