مطالب تخصصی و خواندنی
تبلیغات در گوگل چیست ؟
پیج رنگ و بک لینک
پی پال چیست
مستر و کارت اعتباری چیست
دبیت کارت چیست
افتتاح اکانت پاي پل
افتتاح اکانت پرفکت
لیسانس آنتی ویروس چیست
ویزا کارت چیست
خرید از سایت های چینی
خرید از سایت های خارجی
فارکس چیست
مفاهیم فارکس
بک لینک چیست ؟
پی پال چیست
هاست و دامین چیست
 
تبلیغات
بازی آنلاین فکری و فضایی

 

 
 
 
 
 

تفاوت دبیت کارت و کردیت کارت در چیست؟
تفاوت دبیت کارت و کردیت کارت

کردیت کارت ، نوعی از کارت است که هنوز در ایران به طور عمومی استفاده نمی شود و به جز چند بانک که طرح های مشابهی را به اجرا درآورده اند ، هنوز می توان آن را ابزاری ناشناخته در صنعت بانکداری ایران دانست. بسیاری از شرکت ها در ایران کارت های بی نام ویزا و مستر را به مشتریان خود عرضه می کنند. این کارت ها در واقع نوعی دبیت کارت محسوب می شوند. اینجاست که تفاوت دبیت کارت و کردیت کارت مشخص می گردد.

کردیت کارت

تفاوت دبیت کارت و کردیت کارتکردیت کارت ، کارتی است که شما برای در اختیار گرفتن آن ، باید مشخصات و تصویر خود را در بانک به ثبت برسانید. بانک به شما اعتباری می دهد تا به وسیله آن بتوانید خرید انجام دهید. اما مبلغ خرید در واقع از جیب شما پرداخت نمی شود. بلکه از موجودی بانک است و شما در ابتدای هر ماه، صورت حسابی دریافت می کنید که برای آن مهلت پرداخت مشخص شده است. در صورتی که صورتحساب های خود را به موقع و منظم پرداخت نمایید، به عنوان یک مشتری خوش حساب شناخته می شوید و اعتبار بیشتری در اختیار شما قرار می گیرد.

این نوع کارت با وجود قابلیت چشمگیری که به صاحب آن برای خرید می دهد ، اما همواره باید در مورد مبلغ بدهی خود آگاه باشید که توان بازپرداخت آن را داشته باشید. در غیر این صورت با قوانین سختگیرانه بانک مواجه خواهید شد.

دبیت کارت

دبیت کارت ، می تواند به یک حساب بانکی متصل باشد و یا از پیش مبلغ آن پرداخت شده باشد. در هر دوی این حالت ها ، شما از موجودی خود خرج می کنید و در آینده نیازی به پرداخت ندارید. برخی از این کارت ها که با عنوان کارت هدیه یا گیفت کارت شناخته می شوند ، به حساب خاصی متصل نمی باشند و شما به همان میزانی که درخواست داده اید ، موجود در کارت خواهید داشت. همیاران پرداخت نوعی از این کارت ها را که از کشور امارات صادر می شود ، در اختیار کاربران خود قرار می دهد. این کارت ها یک سال اعتبار دارند و برای انجام کلیه خرید های اینترنتی که توسط کارت های ویزا انجام می شود قابل استفاده هستند.

 
 
 
 

 

 

 

 

 

     
درگاه پرداخت پی پال
خريد paypal
خريد با شما پرداخت با ما
  افزايش رتبه در الکسا  گوگل
خرید بک لینک
خرید گوگل پلاس و لایک
خرید انواع هاست و دامین
خرید لیسانس بازی و نرم افزار
تبلیغات در گوگل و دیگر سایتها
خرید سخت افزار کامپیوتر
پذیرش انواع سفارشات
پرداخت بوسیله مسترکارت
خرید از سایت های چینی
تماس با ما
پشتیبانی آنلاین در سایت پی پال پی
 
خرید از سایت ها چینی
خرید آنلاین از alibaba
خرید از aliexpress
خرید از chinabuye
خرید از سایت tinydeal
خرید از chinavasion
خرید از geekbuying
خرید از madeinchina
خرید از -made-in-china
 

Copyright (C) 2007-2020 PayPalPay.com All rights reserved
کلیه حقوق سایت پی پال پی متعلق به تیم {پی پال پی} می باشد . طبق قوانین کپی رایت هرگونه نسخه برداری و کپی از محتواي سایت ممنوع می باشد
  | دانلود رایگان عکس | بازی آنلاین فضایی | خرید مبلمان و تختخواب  | پارس نایس